Wielka Zbiórka Książek 2019

„Im dajesz więcej, tym większym się stajesz. Ale potrzebny jest ktoś, aby przyjmować. Bowiem dawać to nie znaczy tracić”  Antoine de Saint-Exupery

Już po raz czwarty nasza placówka przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji zbierania książek dla szpitali i hospicjów. Otworzyliśmy swoje serca i pudła wystawione w bibliotece szkolnej napełniły się książkami dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zebraliśmy łącznie 320 książek, w tym 251 dla dzieci, a 69 dla dorosłych. Za zaangażowanie w Wielką Zbiórkę Książek 2019 otrzymaliśmy serdeczne podziękowania od głównego organizatora, czyli Fundacji Zaczytani org. Efektem ogólnopolskiej akcji są biblioteki tworzone dla dzieci i dorosłych w placówkach medycznych i socjalnych, w miejscach, gdzie książka nabiera niezwykłej, terapeutycznej wręcz mocy. Spisaliśmy się na medal.

No Images found.