Niezwykłe kartki z Argentyny

Dziewczynki z klasy 5b dostały przesyłkę ze szkoły Upsala College w Argentynie z listami, w których ich rówieśnicy opisali swój kraj, swoje rodziny, szkołę oraz kolegów i koleżanki. Korespondencyjną wymianę listów zainicjowała nauczycielka języka angielskiego pani Paulina Zajdel. Dzięki niej nasze uczennice nawiązały znajomości, które można pielęgnować tylko z użyciem języka angielskiego. Wymiana listów jest nie tylko doskonałą okazją do nauki języka, ale przede wszystkim świetną zabawą, co widać na załączonych zdjęciach. Nasi zagraniczni koledzy i koleżanki przywiązują dużą wagę do ochrony środowiska, dlatego koperty wykonali ze starych gazet i magazynów. Wydaję się więc, że uczyć się wspólnie możemy nie tylko języka angielskiego.

Fotorelacja: