Międzynarodowy Dzień Języków Obcych

26 września został ogłoszony Międzynarodowym Dniem Języków Obcych. W naszej szkole w ramach celebrowania tego święta mieliśmy okazję spróbować rozmaitych potraw, z różnych zakątków świata, przygotowanych przez naszych uczniów. Bardzo dziękujemy grupie uczniów z klas 4, 5 i 6 za piękne przebrania i przepyszne przekąski.

Przygotowania do tego wydarzenia trwały kilka dni i pochłonęły dużo energii uczniów. Część klas miała przygotować prezentacje na temat EDJ, które przedstawiane były podczas lekcji języka angielskiego. Klasy przygotowywały też flagi państw, którymi została ozdobiona szkoła. Na lekcjach języka angielskiego oraz niemieckiego nauczyciele przygotowali liczne atrakcje. Do świętowania przyłączyli się też nauczyciele matematyki i chemii, którym chcemy bardzo podziękować za wspólne świętowanie.
Mamy nadzieję, że uczniowie zapamiętają nie tylko podstawowe informacje na temat EDJ, ale też smaki poszczególnych krajów. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy już za rok.

Nauczyciele Języków Obcych

No Images found.