Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

Samorząd Uczniowski w tym roku postanowił uczcić Światowy Dzień Pluszowego Misia, dzieląc się sercem z małymi pacjentami oddziałów onkologicznych. Przez miesiąc trwała zbiórka nowych pluszaków, gier, zabawek oraz artykułów plastycznych, które zostały doręczone do organizatora akcji – Fundacji Mam Marzenie. Zabawki zostaną przekazane dzieciom z poniższych placówek:

1. Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
2. Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
3. Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu (ul. Krysiewicza 7/8 oraz Nowowiejskiego 56/58) – 2 lokalizacje, jeden szpital.
4. Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Serdecznie dziękuję za okazane dobro!
Agnieszka Filipek – opiekun Samorządu Uczniowskiego.

No Images found.