Gra miejska – Literacki Poznań

20.11.2019 Laura i Marysia z 7c reprezentowały naszą szkołę w grze miejskiej Literacki Poznań, zorganizowanej przez Towarzystwo Nauczycieli Bibliotekarzy Szkół Polskich. Mimo że nasza drużyna startowała w osłabionym składzie (dwie osoby zamiast czterech), dziewczyny zdobyły III miejsce ex aequo z SP23. 
Gra polegała na dotarciu (z pomocą mapy) w 9 tajemniczych punktów miasta, rozwiązaniu zadań związanych z życiem i twórczością znanych pisarzy i poetów, oraz uzyskaniu kolejnych wskazówek potrzebnych do odgadnięcia hasła. Była to wspaniała zabawa z mnóstwem emocji!  Dopisała również pogoda. Nasze zawodniczki wykazały się wiedzą, pomysłowością, zaangażowaniem i dobrą współpracą, co w tego typu grach jest bardzo istotne (więcej informacji na profilu TNBSP).
Serdecznie gratulujemy!

No Images found.