Bieg z Klasą 2015

W niedzielę 20 września 2015 r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w VI edycji BIEGU Z KLASĄ wokół jeziora Maltańskiego. Bieg organizowany był przez Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Partner. Ideą Biegu z Klasą jest popularyzacja biegania jako najprostszej formy ruchu wśród młodzieży i dorosłych, a także zachęcenie uczniów szkół oraz całych rodzin do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Trasa biegu zorganizowana była wokół jeziora Maltańskiego na 2 dystansach – 5,4 km lub 10,8 km do wyboru. Każdy uczestnik otrzymywał w pakiecie startowym koszulkę z logo Biegu z Klasą oraz numer startowy z chipem, a na mecie pamiątkowy medal i posiłek regeneracyjny. W tym roku w Biegu z Klasą naszą szkołę reprezentowała grupa ponad 40-osobowa, co świadczy o dużym zainteresowaniu imprezą biegową. Wspólny bieg wokół jeziora Maltańskiego okazał się dobrym pomysłem spędzenia niedzielnego przedpołudnia – (zobacz zdjęcia oraz oficjalne wyniki biegu).