Cała Polska czyta dzieciom – zerówkowi goście

W zerówkach staramy się włączać wszystkich chętnych do czytania naszym dzieciom. Mamy nadzieję, że lista naszych czytających gości będzie coraz dłuższa. Jak na razie możemy pochwalić się wspaniałymi mamami -Małgosi i Adasia, które zaskoczyły dzieci czytając bajki z podziałem na role. Dzieciom bardzo spodobała się bajka „ Trzy małe świnki” oraz niezwykle zabawny wiersz J. Brzechwy ,,Kwoka”. Zaszczycił nas swoją obecnością również Pan Tomasz Kaczor polski kajakarz, który przeczytał nam jedno z opowiadań o Noddym. Niezwykle pouczającą i interesującą książkę przyniosła Weronika Sordyl z klasy 3 a – starsza siostra naszej koleżanki z grupy Wiktorii. Weronika przeczytała nam historię orangutana Happiego z książki Martyny Wojciechowskiej “Zwierzaki świata”. Czekamy na kolejnych gości€¦

Fotorelacja: