Dawno, dawno temu,
za górami za lasami, powstała piękna szkoła.
Jej uczniowie byli zawsze uśmiechnięci, a nauczyciele pracowali z pasją.
I tak zostało po dziś dzień.

Pragnąc podziękować Nauczycielom za ich wkład w nauczanie, zapał i chęci do przekazywania wiedzy, Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami przygotował uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
11 października odbyła się gala wręczenia nagród w plebiscycie bajkowych postaci w naszej szkole. Zacny tytuł Króla Lwa otrzymała pani Dyrektor Anna Kończak, Johny Brawo – pani Anna Żurowska, Shrek – pan Tomasz Manszewski, Mickey Mouse – pani wicedyrektor Dorota Brocka, Superman – pan Maciej Leszczyński, Włóczykij – pani Elżbieta Jeschke, Pocahontas – pani Sylwia Piórkowska, Pszczółka Maja – pani wicedyrektor Paulina Zajdel. Piotruś Pan – pani Paula Fracella, Kubuś Puchatek – pan Paweł Kuźma, Sherlock Holmes – pan Paweł Jóźwiak, Kaczor Donald – pan Tomasz Fellenberg, Tarzan – pani Ewa Garczarek, Spiderman – pan Henryk Hnatyk, Yoda – pani Hanna Szymanowska, Plastuś – pani Bogumiała Sekida. Po rozdaniu dyplomów widzowie obejrzeli prezentację zdjęć wszystkich nauczycieli.
Galę uświetniły występy artystyczne dzieci. Każdy z nauczycieli otrzymał ekologiczną torbę, które wcześniej zostały przyozdobione przez uczniów na lekcjach plastyki.

“Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”. DZIĘKUJEMY!

No Images found.