Zajęcia Judo w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia

Klub Sportowy Akademia Judo ogłasza nabory na zajęcia Judo w Centrum Sportu i Rekreacji Olimpia przy ulicy Taborowej 1. Aby zachęcić i przekonać się, że warto trenować Judo proponujemy do końca stycznia bezpłatne zajęcia dla nowych członków Akademii. Oferta skierowana jest dla dzieci już od 3 roku życia. Dla najmłodszych proponujemy gry i zabawy ruchowe, ćwiczenia ogólnorozwojowe z podstawowymi elementami judo i gimnastyki. Na kolejnym etapie, czyli w wieku szkolnym wprowadza się następne elementy Judo. W tej grupie wiekowej uczy się stopniowo technik Judo takich jak rzuty i trzymania. Ponadto cały czas prowadzone są ćwiczenia poprawiające ogólną kondycję i zdolność fizyczną, ze zwróceniem uwagi na rozwijanie takich umiejętności motorycznych jak szybkość, gibkość, zwinność oraz koordynacja ruchowa. Poza poprawą ogólnej sprawności, takie ćwiczenia kształtują prawidłową postawę ciała oraz pomagają utrzymać właściwą masę ciała. Poza tym uczą dyscypliny, cierpliwości, obowiązkowości i szacunku do przeciwnika. Przyjdź, przekonaj się i zostań z nami! Szczegóły na stronie www.akademiajudo.pl
Poniżej fotografii z naszymi zawodnikami.