XIII Łazarski Turniej Tenisa Stołowego

Już po raz trzynasty w naszej szkole organizowany był turniej tenisa stołowego. Do zawodów zgłosiły się szkoły podstawowe nr 9, 26 oraz 69. Każda ze szkół wystawiła reprezentację dwuosobową dziewczynek oraz chłopców. Uczniowie przez kilka godzin rywalizowali między sobą systemem każdy z każdym. Na początku odbyło się losowanie numerów startowych, a następnie pod okiem sędziów rozpoczęły się mecze przy stołach. Najpierw rozgrywane były gry singlowe, a następnie deblowe (osobno dziewczęta, osobno chłopcy). Po zaciętej walce każdej ze szkół, turniej dobiegł końca. I miejsce zajęła bezkonkurencyjnie NASZA SZKOŁA! Po podsumowaniu turnieju rozdane zostały nagrody oraz wyłoniona została najlepsza zawodniczka: Maria Mocek oraz zawodnik: Mariusz Zendrowski. Każdej przybyłej szkole dziękujemy za miłą sportową atmosferę i uczciwą rywalizację. Do zobaczenia za rok!

Końcowy ranking:
I miejsce – SP 77
II miejsce – SP 26
III miejsce – SP 69

Fotorelacja: