Walentynki 2021
Plakat All You need is LOVE wykonała nasza uczennica – Zofia Kąkolewicz.

Uczniowie klas 4-8 obchodzili święto wszystkich zakochanych, walentynki w tym roku wyjątkowo – online. Najwięksi pisarze, poeci, muzycy i wszelacy artyści wiedzą, że miłość jest najważniejsza. Mały Książę musiał zwiedzić cały wszechświat, żeby dowiedzieć się, że dobrze widzi się tylko sercem, a najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.
To miłość uratowała Harryego Pottera przed atakiem Sami-Wiecie-Kogo, pozwalała Kubusiowi Puchatkowi z uśmiechem czekać na Krzysia, zakończyła okrutne rządy Białej Wiedźmy, dodawała odwagi Stasiowi w trudach podróży, sprawiła, że odmieniony Ebenezer Scrooge wreszcie był szczęśliwy.
Dziękujemy za liczny udział w konkursie na walentynkowy TikTok oraz przesyłanie walentynek na szkolnym padlecie.
Wyniki konkursu:
I miejsce – Wiktoria Kmiecik, Martyna Kałużna i Amelia Lisiak