Szkolny Konkurs Recytatorski

Dnia 17.02.2016 r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla klas 4-6. Uczniowie prezentowali wiersze wybranych przez siebie poetów.
W jury zasiadły nauczycielki języka polskiego: Pani Ewa Garczarek, Pani Monika Szymańska i Pani Kinga Januszkiewicz-Mania. Największe wrażenie na jurorach wywarła recytacja Laury Domagały z klasy IV B, która otrzymała I miejsce. II miejsce zajął Stanisław Pawłowski z klasy V C, natomiast III – Juliusz Kulesza z klasy VI B. Wyróżnienie powędrowało do rąk Mikołaja Kutozowa z VI B. Laureaci konkursu będą reprezentować naszą szkołę podczas Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego wierszy Emilii Waśniowskiej w Szkole Podstawowej nr 34. Wszystkim uczestnikom i wygranym serdecznie gratulujemy! Życzymy powodzenia w kolejnych konkurach!