Święto 15 Pułku Ułanów Poznańskich

Święto 15 Pułku Ułanów PoznańskichW dniach  27-28 kwietnia uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją oraz  opiekunami, uczestniczyli w uroczystościach pod Pomnikiem 15. Pułku Ułanów Poznańskich z udziałem zaproszonych gości oraz Szwadronu Honorowego 15. Batalionu Ułanów Poznańskich wraz z orkiestrą. Uczniowie odebrali zasłużone nagrody i dyplomy za uczestnictwo w międzyszkolnym konkursie historycznym Na tropach żołnierzy generała Andersa, poświęconym dziejom 15. Pułku Ułanów Poznańskich oraz w Konkursie Wiedzy o Patronie naszej szkoły Ułan Roku 2019 i złożyli kwiaty pod pomnikiem 15.Pułku Ułanów Poznańskich.

Jesteśmy dumni z naszych wychowanków. Życzymy im kolejnych sukcesów oraz tego, by ułańska odwaga pozostała  z Wami.

No Images found.