Projekt “Pogromcy Nudy”

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wraz z Panią Agnieszką Filipek wygrali Konkurs Mikrodotacji – Poznańskie Inicjatywy Młodzieżowe, będący częścią Kampanii Promocyjno-Informacyjnej dla zadania publicznego Tworzenie i Wspieranie Centrów Inicjatyw Lokalnych. Dzięki funduszom z konkursu, zakupiony został głośnik mobilny oraz koszulki z logo naszej szkoły.

W ramach projektu Pogromcy Nudy zorganizowany został flash mob podczas kilku przerw. Uczniowie aktywnie spędzali czas na dworze, tańcząc i śpiewając do różnych utworów. Zatańczona została również Belgijka.

Dla przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego zorganizowane zostały warsztaty integracyjno-aktywizujące. Były one prowadzone przez przedstawicieli Mobilnego Centrum Inicjatyw Lokalnych Łazanka. Uczniowie mieli możliwość brania udziału w zabawach, wypowiadali się na forum grupy, analizowali problemy, współpracowali w parach. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem uczniów.
Podczas trwania projektu nagrywane były filmiki z których powstał film promujący naszą szkołę. Można go obejrzeć na stronie naszej szkoły na Facebooku.

No Images found.