Podsumowanie projektu „Kiermasz Ciast Wielkanocnych”

W poniedziałek 23.03 nie było chyba słodszego miejsca na ziemi niż nasza szkoła. Tego dnia odbył się finał projektu, połączony z degustacją przepysznych ciast upieczonych przez niezawodnych i utalentowanych cukierniczo rodziców. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem, ale był on jednym z zadań projektu. Wcześniej, na lekcjach języka polskiego uczniowie opracowywali receptury przepisów dostarczonych przez rodziców, na matematyce ważyli składniki popularne w kuchni, a na języku angielskim tłumaczyli przepisy, żeby móc się chwalić naszymi przepisami i dzielić z innymi narodowościami. Efekt końcowy, którym jest książeczka z przepisami, dostarczył powodów do dumy zarówno uczniom, jak i rodzicom (książeczkę można ściągnąć tutaj). Jak ustalono na zebraniu, w którym uczestniczyli przedstawiciele uczniów, rodziców i nauczycieli, klasy samodzielnie zdecydowały, na co wydadzą zebrane pieniądze (tabela) (zobacz zdjęcia z kiermaszu).

klasa Ile? Na co?
0P1,0P2,1a,1b,1c,1d 295 zł Rzeczy i nagrody na rajd szkolny