Pod pomnikiem 15. Pułku Ułanów Poznańskich

Dnia 3 maja 2014 r. pod pomnikiem 15.Pułku Ułanów Poznańskich przed Apelem Poległych, w obecności władz miasta, wojska, zaproszonych gości i mieszkańców Poznania już po raz 14 zostały wręczone nagrody zwycięzcom konkursów o Patronie Szkoły dla klas III i IV-VI. Jest to zawsze doniosła chwila dla nas wszystkich. W tym roku nagrody wręczali: Prezydent Miasta Poznania Ryszard Grobelny, Anna Maria Anders – córka gen. broni Władysława Andersa, gen. bryg. Rajmund Andrzejczak – dowódca 17.Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej im. gen.broni Józefa Dowbor- Muśnickiego, ppłk Tomasz Borowczyk- dowódca 15. Batalionu Ułanów Poznańskich im. gen. broni Władysława Andersa, Adam Bech – Prezes Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15.Pułku Ulanów Poznańskich.
Jesteśmy dumni z naszych wychowanków. Życzymy im jeszcze większych sukcesów w życiu oraz tego aby ich zaangażowanie, wytrwałość nie opuściła. Niech ułańska odwaga pozostanie z Wami.
Organizatorzy

Stanisław Pawłowski – finalista szerokiego finału konkursu pragnie zadedykować swoje zwycięstwo i sukcesy trenerowi judo. Wierzy,że jego siła walki, sportowy zapał pozwoli mu pokonać ciężką chorobę.

Fotorelacja: