ŁAZARSKI TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

Łazarski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 77

Od wielu lat SP 77 jest organizatorem turniejów piłki ręcznej dla zaprzyjaźnionych szkół podstawowych dzielnicy Grunwald. W tym roku 10 czerwca została rozegrana XV edycja „Łazarskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców”, w którym pewne zwycięstwo odnieśli uczniowie naszej szkoły. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 9, trzecie Szkoła Podstawowa nr 69, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 26. Tytuł „Króla Strzelców” zdobył Miłosz Malusi z SP 77, za „Najlepszego Zawodnika” turnieju uznano Sajmona Tabaczka z SP 9, a „Najlepszym Bramkarzem” został Ignacy Sarnecki z SP 69. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez dyrektora szkoły i sponsora.

Henryk Hnatyk