KONFERENCJA “LEPSZA EDUKACJA”

Pani dyrektor Paulina Zajdel wraz z Panią wicedyrektor Sylwią Piórkowską uczestniczyły konferencji Lepsza Edukacja „Laboratorium przyszłości z perspektywy Lepszej Edukacji”.

Były to dwa dni wzajemnych nauczycielskich i eksperckich inspiracji. Konferencja połączona z licznymi warsztatami pokazała nam nowe spojrzenie na wykorzystanie nowoczesnej technologii we współczesnej edukacji.

Na zakończenie piątkowych rozważań p. Zajdel zasiadła w panelu eksperckim u boku m.in. prof. dr hab.  Henryka Mruka, zastępcy dyrektora w Centrum Transformacji Cyfrowej MEiN p. Tomasza Kulasy, organizatora i wieloletniego dyrektora SSP nr 6 we Wrześni p. Dariusza Andrzejewskiego, czy ambasadorki Wakelet p. Agnieszki Halickiej.

W sobotnie popołudnie nasza dyrekcja reprezentowała i promowała naszą szkołę, jak i ambasadorowała „Code for green” podczas warsztatów pt. „O budowaniu szkoły przyszłości”.