Kiermasz i koncert świąteczny

Jak nasza szkolna tradycja nakazuje, również w tym roku odbył się świąteczny koncert charytatywny połączony z kiermaszem rękodzieła uczniów, rodziców i nauczycieli.

[wpvp_embed type=youtube video_code=nq8Z5RpLev4 width=560 height=400]

Było kolorowo, gwarnie i wesoło. No i – oczywiście – smacznie. Zapach pierników, stroików świątecznych, dźwięk kolęd sprawiały, że święta w naszych sercach zagościły już na dobre. Każdy mógł znaleźć coś wyjątkowego do upiększenia swojego domu i zaczarowania nastroju (zobacz zdjęcia). Dzięki funduszom, które zgromadziliśmy na kiermaszu opłacimy naukę w szkole muzycznej zaadoptowanego przez społeczność naszej szkoły chłopca z Afryki.  Przypomnijmy, że Seboya jest wyjątkowo uzdolniony muzycznie. Dzięki nam – dzieciakom, rodzicom i nauczycielom- może poczuć się szczęśliwy cieszyć swym talentem. Seboya jest niewidomy i mieszka w internacie. Może w przyszłości zostanie słynnym muzykiem.

Dzięki Waszej hojności uzbieraliśmy dużo więcej środków, niż te, które są potrzebne na „Adopcję serca”. Ich przeznaczenie ustalimy wspólnie z Samorządem Szkolnym i Radą Rodziców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego pięknego świątecznego dzieła.

W czasie trwania kiermaszu odbyło się również uroczyste ogłoszenie wyników Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Klas III „I Ty możesz zostać pisarzem”, na które przybyli uczniowie z różnych szkół Poznania wraz z opiekunami. Fundatorami nagród była Rada Rodziców naszej szkoły i Biblioteka Uniwersytecka w Poznaniu.

Poniżej prezentujemy szczegółowe rozliczenie funduszy uzyskanych na kiermaszu:

Oddziały przedszkolne

I a, b, c, d

II a

II b

II c

III a

III b

III c

IV a

IV b + koło misyjne

IV c

V a

V b

V c

VI a

VI b

Pani Agnieszka Wichniarek

Rada Rodziców zebrała 504 złote.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2015. Wierzymy, że dobro powraca do ludzi o wielkich sercach. Wszystkiego dobrego!