“Jesień wierszem malowana”

21 października odbyła się trzecia edycja konkursu recytatorskiego dla uczniów klas drugich i trzecich pt. „Jesień wierszem malowana”. Wszyscy uczestnicy wykazali się dużym talentem recytatorskim, zachwycili komisję ciekawymi interpretacjami utworów o jesieni oraz pięknymi strojami. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów:

 I miejsce- Marta Wesołek, klasa IIIc

II miejsce- Aleksandra Spirka, klasa IIc

III miejsce- Jędrzej Nowak, klasa IId

Wyróżnienia otrzymali: Maria Rabinek z klasy IIIc oraz Jakub August z klasy IIb

Organizatorski konkursu – p. Krystyna Makowiecka oraz p. Katarzyna Mielnik składają podziękowania wszystkim uczestnikom konkursu, członkom komisji konkursowej oraz Radzie Rodziców za wsparcie finansowe tego konkursu!

Z  niecierpliwością oczekujemy następnej edycji konkursu!

Fotorelacja: