Erasmus+ Wizyta w szkole partnerskiej w Słowenii

Siedmioro naszych uczniów, wspólnie z panią dyrektor Anną Kończak, koordynatorem projektu panią wicedyrektor Pauliną Zajdel i panią Elwirą Krzepicką, uczestniczyło w dniach 30.09.2018 – 05.10.2018 w krótkoterminowej wymianie uczniów w Słowenii, w małej miejscowości niedaleko stolicy kraju – Ljubljany. Wyjazd był niezapomnianą okazją, by poznać odmienny system edukacji, zainspirować sie rozwiązaniami edukacyjnymi, zawrzeć przyjaźnie, poznać piękno kraju i podszkolić język angielski. Słowenia zachwyciła wszystkich uczestników, gdyż jest krajem niezwykle obfitującym w zapierające dech w piersiach scenerie – zarówno górskie, jak i morskie. Gościnność szkoły, atrakcje i przygody spowodują, że wyjazd na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Zapraszamy do oglądania fotorelacji.

A nasza fotorelacja – tutaj.