Elfy w naszej szkole

28 listopada chętni uczniowie klas 1-3 oraz oddziałów przedszkolnych przyszli do szkoły w przebraniu elfów. Wszyscy uczestniczyli w konkursie na najciekawsze przebranie oraz brali udział w sesji fotograficznej wśród świątecznej dekoracji, którą stworzono na konkurs „Finlandia i jej Elfy, czyli pomocnicy Świętego Mikołaja”. Po wykonaniu zdjęć elfy odwiedziły każdy zakamarek szkoły pozdrawiając wszystkich głośnym Hyvää päivää (dzień dobry w języku fińskim) (zobacz zdjęcia).

Pomysłowość ubiorów oraz liczba przebranych dzieci bardzo nas zaskoczyła! Trudno było wybrać najpiękniejszy i najciekawszy strój. Dlatego Rada Rodziców przy naszej szkole postanowiła nagrodzić każdego uczestnika konkursu. Klasy, w których przebrane były wszystkie dzieci, otrzymały również od Rady Rodziców piękne dyplomy z podziękowaniem.