Dzień Chłopca w klasie IIc

30 września i 1 października uczniowie klasy IIc świętowali Dzień Chłopca. Pierwszego dnia dziewczynki przygotowały konkurencje, które pozwoliły wyłonić wśród chłopców: najlepszego malarza, fryzjera, poetę i matematycznego geniusza. Panowie bardzo chętnie podjęli każde wyzwanie, a ich zmagania zostały nagrodzone dyplomami, czapeczkami i imiennymi autografami piłkarzy drużyny Lech Poznań. Następnego dnia cała klasa wybrała się do Innowacyjnego Centrum Bezpieczeństwa Ł KODA AUTOLAB, gdzie uczniowie wysłuchali informacji dotyczących zasad bezpiecznego zachowania się w ruchu drogowym, a następnie skorzystali z interaktywnych eksponatów, które pozwoliły doświadczyć wielu sytuacji drogowych. Uczniowie wzbogacili swoją wiedzę, a przy okazji dobrze się przy tym bawili.

Fotorelacja