Dzień Babci i Dziadka

28 stycznie w oddziałach przedszkolnych obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka. W tym dniu wnukowie złożyli swym Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia płynące z małych, ale jakże gorących serc. W wierszykach i piosenkach wyrażali swą wdzięczność, szacunek i miłość, dziękując za opiekę, troskę a na koniec zaśpiewali dziadkom tradycyjne 100 lat i wręczyli upominki. Po części artystycznej i konsumpcji zaprosiliśmy wszystkich dziadków do wspólnych zabaw i konkursów. Trzeba przyznać, że impreza należała do niezwykle udanych, było widać, że przybyli goście czuli się dobrze, czego dowodem był ciągły uśmiech na twarzach i aktywny udział w proponowanych zabawach. Dziękuję rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu uroczystości i dzieciom, które jak zwykle spisały się na medal.

Paulina Błażejczak

Fotorelacja