DRZWI OTWARTE

We wtorek 29.03 zaprezentowaliśmy naszą szkołę kandydatom do klasy I wraz z rodzicami na Drzwiach Otwartych.

Dzieci czekało mnóstwo atrakcji- przedstawienie „Rzepka” w wykonaniu nauczycieli szkoły, pokazy chemiczne w holu, zabawa w Tropicieli SP77 wraz z pamiątkowym medalem, zwiedzanie szkoły i ciekawe zajęcia w każdej z sal, w tym pokazy robotów, eksperymenty fizyczne, zajęcia plastyczne, zajęcia  z wykorzystaniem tabletów. Można było również wykonać pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce.

Rodzice zapoznali się z prezentacją na temat szkoły, mieli możliwość rozmowy z dyrekcją i nauczycielami oraz spędzić chwilę w szkolnej kawiarence. Na każdym zakręcie można było spotkać wolontariuszy Dużego i Małego Wolontariatu, gotowych do pomocy w każdej sprawie.

Poniżej przedstawimy również efekty pracy naszych Gości. Dzieci podczas zajęć plastycznych ,,The Magic Egg” miały możliwość  wykonania własnego kreatywnego dzieła. W trakcie prac, zabaw i zwiedzania nie zabraklo  uśmiechu i dobrej zabawy.

« z 4 »