Bajkowy dzień w naszej szkole

W dniu 23 czerwca 2014 na prośbę Małego Samorządu, chętne dzieci z klas 0-III, włączyły się do wspólnej zabawy i na jeden dzień zamieniły się w ulubionych bohaterów z książek, filmów lub bajek. Okazało się, że nieograniczone są: fantazja dzieci oraz pomysłowość rodziców, którzy przygotowali wspaniałe stroje.

Konkurs wygrała klasa III b, gdyż najwięcej uczniów tej klasy włączyło się do zabawy:

Julia Piotrowska – Violetta; Barbara Kamińska – Pippi; Marianna Król – Violetta; Aleksandra Kaczkowska – Violetta; Wiktoria Zabór – Hello Kitty; Julia Dominika Turkiewicz – Madde; Oliwia Tritt – Pantera; Anna Rychlik – Violetta

Drugie miejsce zajęły klasy I c i II c :

klasa I c –  Laura Kulesza – Myszka Minie; Milena Szuba – Królewna Śnieżka; Julka Żuromska – Dzwoneczek; Magdalena Mikołajczak – Marrie Pose; Marta Wesołek – Monster High; Maria Rabinek – Pippi; Franciszek Musiał – Lord Wader

klasa II c– Jakub Lorentowicz – Harry Potter, Aleksander Forysiak – Indiana Jones, Kamila Taisner – Makowa Panienka, Mateusz Maliński – Power Rangers, Bartosz Adamczak – Zorro, Mateusz  Jaskulski – Lucky Luck, Wiktoria Marciniak – Pocahontas

Trzecie miejsce zajęła klasa I b :

Gabriela Jesiołkiewicz – Kopciuszek;Julia Daniuk – Dafne; Jakub Jurewicz – Lucky Luck; Michał Kaczmarek – Harry Potter; Zuzanna Wojnowska – Pocahontas; Artur Seelieb – Piłkarz

Inne przebrane w tym dniu osoby to : OP2 – Wiktoria Haczyk – Prosiaczek, Nicole  Mazur – Betty-Flinstonowie, Teresa Niedźwiedzka – Pinkie Pie, Julia Przykota – Królewna Śnieżka; klasa 3a – Aleksandra Diedul – Kot-postać z książki, Dominik Busza-Piłkarz, klasa 2a- Oskar Sowacki – Anakin, Rimma Diedul-Indianka, Małgorzata Wawrzyniak -Roszpunka, Magdalena Serafińska- Ritta z Rio ;
klasa 2a-Laura Gołaś – Księżniczka, Laura Domagała -Elza, Natalia Płociennik-Martynka, Maciej Połczyński – Jeremy, Aleksandra Sajnaj – Martynka.

Wszystkim przebierańcom serdecznie dziękujemy za włączenie się do akcji i wspólną zabawę! (zobacz zdjęcia)