Kiermasz i koncert świąteczny

W poniedziałek 12 grudnia odbył się w naszej szkole tradycyjny kiermasz świąteczny wraz z koncertami charytatywnymi. Zbieraliśmy pieniądze na Adopcję Serca i akcję Bilet do stacji Życie. Nadwyżkę Samorząd Uczniowski postanowił przeznaczyć na nowy dzwonek szkolny z bardziej przyjazną melodyjką:) Podczas głównego koncertu o godzinie 17.00 zostały wręczone nagrody dla  laureatów Międzyszkolnego Konkursu Literackiego Klas Trzecich „I Ty możesz zostać pisarzem” pod patronatem Biblioteki Uniwersyteckiej. W tym roku młodzi autorzy pisali opowiadania pod tytułem ”Gdy czytałem książkꀦ” Tradycyjnie jeden egzemplarz opowiadań otrzymała biblioteka szkolna. Fundatorem nagród, oprócz szkoły, była Rada Rodziców. A oto  lista nagrodzonych:

Kategoria „Młody Literat”

Nagrody: