“Ułan Roku 2016”

W dniu 11.04.2016 r. odbył się finał konkursu wiedzy o patronie naszej szkoły „Ułan Roku 2016”. Ośmioro finalistów z klas III zmierzyło się ze szczegółowymi i niełatwymi pytaniami dotyczącymi 15.Pułku Ułanów Poznańskich w szerokim finale. Odpowiadając przed komisją konkursową w składzie: Pan Andrzej Walter- Komendant Reprezentacyjnego Oddziału Kawalerii Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich, Pani Irena Majewska- członek zarządu Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich, Pani Monika Popielas – przewodnicząca Rady Rodziców SP 77 oraz Pani Violetta Grześkowiak- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej w SP 77, do ścisłego finału przeszło 5 osób, które po trudnych zmaganiach „wywalczyły” następujące miejsca:

I miejsce – tytuł Ułana Roku 2016 – zdobył Stanisław Bellitzay kl. III c
II miejsce – Maria Rabinek kl. III c
III miejsce – Maja Sierakowska kl. III a
Wyróżnienia: Martyna Werblińska kl. III a oraz Jakub Jurewicz kl. III b
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!
Finaliści zostaną nagrodzeni na uroczystym apelu w dniu 20 kwietnia 2016.
Organizatorzy konkursu: Violetta Grześkowiak, Magdalena Kulesza, Paulina Błażejczak