Wielkanocna pogoń za zającem

Są Święta Wielkanocne – musi być zajączek! Co zrobić, kiedy zajączek jest smutny? Trzeba mu pomóc i wykonać wszystkie zadania, które wymyślił. Nic dziwnego więc, że dnia 11.04 uczniowie klas I-IV z wielkim zaangażowaniem i entuzjazmem wykonywali wszystkie zadania zlecone przez zajączka. W ramach szkolnej pogoni uczniowie pokonywali slalomy, wykazywali się zdolnościami manualnymi, dogadywali się po angielsku oraz jedli watę cukrową. Wszystko po to, by przywrócić uśmiech na twarzy zajączka i przywrócić urok nadchodzącym świętom. Cel został osiągnięty – nie tylko zajączek był bardzo szczęśliwy, ale wszyscy uczestnicy również.
Pogoń przygotowana została przez uczniów z Samorządu Uczniowskiego, a pomagali w jej realizacji obcokrajowcy z Francji, Bułgarii, Hiszpanii i Łotwy. Dziękujemy za super zabawę, zaangażowanie organizatorów i życzymy wszystkim Wesołych Świąt!
Samorząd Uczniowski