Home » Szkoła » Absolwenci

Nasi absolwenci

Klasa 6a

Wychowawca: mgr Maciej Leszczyński
1. Aleksandrowicz Michał
2. Bąk Miłosz
3. Beśka-Bołcharewska Kinga
4. Daszkiewicz Nadia
5. Głowacki Adam
6. Gotowała Nicole
7. Grabarkiewicz Weronika
8. Kieliszewski Jakub
9. Kledzińska Marika
10. Komczyński Robert
11. Kowalska Julia
12. Krygier Mikołaj
13. Maćkowiak Gracjan
14. Płonka Katarzyna
15. Płotkowiak Klaudia
16. Przewoźna Wiktoria
17. Przewoźny Nikodem
18. Tomczak Maja
19. Trzybińska Katarzyna
20. Wichtowska Julia

Klasa 6b

Wychowawca: mgr Aleksandra Bartosik

1. Andrzejewska Marta

2. Bączkowska Martyna

3. Berkowska Wanda

4. Gudańska Julia

5. Hellwing Ewelina

6. Józefowicz Jakub

7. Kulesza Juliusz

8. Kutozow Mikołaj

9. Kwiatkowska Julia

10. Nowak Karolina

11. Ostrowski Norbert

12. Pawlaczyk Diana

13. Rudnik Dawid

14. Skrzypczak Mateusz

15. Twardowska Zofia

16. Wilczyńska Martyna

17. Wolińska Alicja

18. Zendrowski Mariusz

Klasa 6c

Wychowawca: mgr Paulina Zajdel

1. Andrzejczak Zuzanna

2. Darasz Katarzyna

3. Duda Martyna

4. Graba Adrianna

5. Ibrahim Maja

6. Jagiełko Jakub

7. Jankowski Patryk

8. Jędrzejczak Wiktoria

9. Kmieciak Zuzanna

10. Laskowska Nadzieja

11. Lipiec Bartosz

12. Lubczyńska Kinga

13. Makoweńska Maja

14. Makowska Wiktoria

15. Marianowski Kacper

16. Nowak Adrian

17. Nowakowski Stanisław

18. Plucińska Joanna

19. Pluciński Igor

20. Ratajczak Amanda

21. Redelbach Aleksandra

22. Schmidt Kacper

23. Wharton Wiktor

24. Wicher Konrad

25. Zabór Adrianna

Klasa 6a

Wychowawca: mgr Izabela Czyż

1. Frankowski Maciej
2. Geremek Kacper
3. Golon Piotr
4. Gregorczyk Gabriela
5. Haczyk Marta
6. Ignaszak Hugo
7. Kaźmierczak Wiktoria
8. Krajnik Patryk
9. Krawczyńska Julia
10. Kupczak Gracjan
11. Lee Hanna
12. Ławniczak Zuzanna
13. Mocek Maria
14. Olejnik Dagna
15. Pogorzelczyk Antonina
16. Siudzińska Dominika
17. Sowacki Eryk
18. Szymkowiak Anna
19. Tomaszewski Tomasz
20. Wasilewski Marek
21. Wągrowski Jan
22. Woźniak Lena
23. Zinczuk Szymon
24. Zioło Paweł

 Klasa 6b

Wychowawca: mgr Ewa Garczarek

1. Baranowska Aleksandra
2. Bąk Szymon
3. Czajczyk Kamil
4. Drywa Oskar
5. Dura Zofia
6. Gajda Piotr
7. Głowacz Zuzanna
8. Hinc Wiktoria
9. Jarmuż Olga
10. Jarońska Julia
11. Jesiołkiewicz Martyna
12. Kasprzak Kamil
13. Kostanciak Julia
14. Krajewski Jakub
15. Krajnik Klaudia
16. Lubczyńska Aleksandra
17. Nowaczyk Natalia
18. Pawłowski Franciszek
19. Skibiak Dominika
20. Szłapka Martyna
21. Szymanowski Kamil
22. Wielgosz Tomasz
23. Woźniak Michał
24. Wróbel Olaf
25. Wujek Bartosz

 Klasa 6a

 

Wychowawca: mgr Agnieszka Jachowska

1. Czajkowski Mikołaj
2. Gałczyński Jakub
3. Goranko Joanna
4. Gozdowska Wiktoria
5. Hellwing Damian
6. Karzkowiak Krzysztof
7. Kempka Aleksandra
8. Kędzierska Kinga
9. Komorowski Mateusz
10. Kuboń Vanessa
11. Kupczak Gracjan
12. Mańczak Jan
13. Nowak Patryk
14. Pająk Julia
15. Paszkiewicz Jacek
16. Przestacki Adam
17. Przybysz Dawid
18. Rogowska Weronika
19. Rybicka Ewa
20. Samosiuk Tomasz
21. Skiba Filip
22. Stachowiak Katarzyna
23. Świto Martyna
24. Wojewoda Katarzyna
25. Zdżyłowski Robert
26. Żebrowski Mikołaj

Klasa 6b

 

Wychowawca: mgr Hanna Szymanowska

1. Ascione Mariarita
2. Dudlik Weronika
3. Gatniejewska Wiktoria
4. Goińska Jagoda
5. Gołaska Zofia
6. Hytra Weronika
7. Jurewicz Maksymilian
8. Kirsza Paulina
9. Knasiecki Mateusz
10. Kolanowski Marcin
11. Kowalczyk Jakub
12. Kubicka Jagoda
13. Kulinowski Piotr
14. Makoweńska Zofia
15. Nowicka Wiktoria
16. Olesiak Kacper
17. Paluszyńska Magdalena
18. Przybylska Weronika
19. Siekierski Jakub
20. Sowa Małgorzata
21. Steike Klara
22. Szermer Olga
23. Szostak Dominik
24. Świerzy Dominik
25. Tomczak Jakub
26. Trafankowska Magdalena
27. Waliszewska Zofia
28. Wojsznis Piotr
29. Wysocki Tomasz

 Klasa 6a

 

Wychowawca: mgr Helena Gołuńska

1. Adamczyk Natalia
2. Bogusz Kacper
3. Dubert Daria
4. Frohlich Natalia
5. Górkiewicz Marta
6. Jakubowski Mateusz
7. Janczak Natalia
8. Jankowski Mateusz
9. Kasierska Wiktoria
10. Kluczyńska Wiktoria
11. Majewska Zuzanna
12. Pietrowicz Weronika
13. Pietrzak Kinga
14. Stachowiak Karolina
15. Szczeszek Julia
16. Szermer Ludwik
17. Tomaszewski Patryk
18. Tomczak Aleksander

 

Klasa 6b

 

Wychowawca: mgr Maciej Leszczyński

1. Andrzejeszczak Michał
2. Borowska Wiktoria
3. Józefowicz Dominika
4. Karapetyan Dianna
5. Kłopocka Emilia
6. Kufel Natalia
7. Matuszak Mateusz
8. Piecha Mateusz
9. Prusinowska Julia
10. Ratajczak Nicole
11. Siwińska Paulina
12. Styczyńska Małgorzata
13. Sydor Małgorzata
14. Szymanowska Celina
15. Wilczyński Krystian
16. Wojnowska Alicja
17. Wolniewicz Aleksander
18. Yakubouski Ruslan

  • YouTube