Turniej piłki ręcznej

W piątek 19 czerwca w hali sportowej Gimnazjum nr 54 odbył się turniej piłki ręcznej kończący całoroczne zmagania w MKS Handball Lidze uczniów klas piątych. Po bardzo emocjonującej walce sportowej w finale drużyna SP nr 77 pokonała swoich rywali z SP nr 84 (15 : 13) i tym zajęła III miejsce zdobywając brązowy medal w tegorocznej edycji MKS Handball Ligi. Drugie miejsce zajęła drużyna SP nr 15, a z pierwszego miejsca cieszyli się uczniowie SP nr 7. Biorąc pod uwagę warunki (brak dużej sali), to zajęcie trzeciego miejsca w tak doborowym towarzystwie jest dla uczniów naszej szkoły spektakularnym sukcesem. W przerwie pomiędzy rozgrywanymi meczami organizator przygotował wiele atrakcji, między innymi półgodzinny pobyt na krytym basenie.

Fotorelacja: