Łazarski Turniej Tenisa Stołowego

Podobnie jak w ubiegłych latach, w tym roku również nasza szkoła była organizatorem „Łazarskiego Turnieju Tenisa Stołowego”. W dniu 11 stycznia do rywalizacji przystąpiły drużyny dwuosobowe dziewcząt i chłopców z zaprzyjaźnionych szkół dzielnicy Grunwald. Po bardzo zaciętej i wyrównanej grze drużyna naszej szkoły wywalczyła I miejsce zdobywając 8 punktów. Drugie miejsce z 6 punktami zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 9, trzecie miejsce z tą samą ilością punktów, ale z gorszym stosunkiem setów zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 26 i czwarte miejsce z czterema punktami drużyna Szkoły Podstawowej nr 69. Tytuł „Najlepszej Zawodniczki” turnieju zdobyła Klaudia Hyla z SP nr 9, a „Najlepszym Zawodnikiem” uznano Kasjana Kaczmarka z SP nr 69. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Osiedla św. Łazarza.