Kup nasze słodkości, daj chorym dzieciom trochę radości

W dniach 17.04-23.04 klasa IVc zorganizowała akcję charytatywną mającą na celu zbieranie pieniędzy i darów dla bardzo chorych dzieci ze Szpitala Klinicznego w Poznaniu przy ul.Szpitalnej. Akcja było odpowiedzią na potrzeby chorych dzieci, które zauważyła jedna z dziewczynek. Zmobilizowała ona swoją klasę, rodziców i nauczycieli, by wspólnie przywrócić, choć na chwilkę, uśmiech dzieci, które przebywają na oddziałach szpitalnych, a nie mogą cieszyć się życiem i bawić w domu, jak to być powinno.
Klasa IVc sprzedawała więc słodkości, różnego rodzaju babeczki i placki upieczone przez rodziców oraz zbierała zabawki, pościele, pampersy i inne przedmioty, które mogą przydać się w szpitalu. W wyniku akcji zebraliśmy ponad 500 zł, za które zakupiliśmy zabawki. Zabawki te oraz inne podarunki dziewczynki z klasy IVc zawiozły do szpitala na oddział onkologii dziecięcej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję oraz naszym smakoszom! Klasa IVc.