Adopcja Serca

Z wielką radością informujemy całą Społeczność Szkolną, że nasz podopieczny Seboya ukończył 5-letnia szkołę muzyczną i gimnazjum ogólnokształcące. Wykształcenie muzyczne dla niewidomego chłopaka jest w RPA najlepszym zawodem. Seboya ma już 18 lat i może znaleźć pracę w jednej z grup muzycznych, które grają w restauracjach, barach i na zabawach tanecznych. Jego ulubionym instrumentem jest trąbka.

Bardzo wszystkim dziękujemy, za zaangażowanie w poprawę losu chłopca z odległego kraju, za okazane serce przez te wszystkie lata, za wsparcie podczas charytatywnych koncertów i kiermaszów. Jesteście wspaniali!

Teraz czekamy na kolejne „dziecko do adopcji”. Będzie ono z Syberii lub Afryki. Dowiemy się w sierpniu. Trzymajmy kciuki za Seboyę!

No Images found.