Festyn szkolny

Mimo kapryśnej pogody, dnia 14.09 odbył się w naszej szkole festyn. Zorganizowało go Stowarzyszenie Przyjaciół SP77 wraz z Radą Rodziców. Już od rana uczniowie wprawiali się w dobry nastrój szalonymi fryzurami, a dzieci z klas czwartych postanowiły namalować radosne obrazki na tablicach na boisku szkolnym.
Po południu, dzieci zaproszone zostały do wspólnych gier i zabaw, a rodzice do kawiarenki. Taniec w deszczu pozwolił przegonić chmury, a nasi milusińscy cieszyć się mogli maskotką Minnie, watą cukrową, modelowaniem balonów, skokami na dmuchańcach oraz odwiedzić kącik językowy organizowany przez wolontariuszy z Hiszpanii i Francji, by wspólnie z nimi podszlifować język angielski. Humory dopisywały zarówno dzieciom jak i ich rodzicom, a uśmiech nie schodził z twarzy. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę!

Festyn odbył się w ramach projektu “Aktywni rodzice=aktywne dzieci=aktywne społeczeństwo”.

Autorem poniższych zdjęć jest p. Przemysław Popielas.

No Images found.