Turniej Łazarskiego Kwadranta

Od wielu lat uczestniczymy w sportowych rozgrywkach „Łazarskich” szkół podstawowych. W miniony czwartek (28.09.) rozpoczęliśmy rywalizację zaprzyjaźnionych szkół od Turnieju „Łazarskiego Kwadranta” rozegranego na naszym boisku. W turnieju uczestniczyły drużyny mieszane dziewcząt i chłopców. Po zaciętej i wyrównanej grze drużyna naszej szkoły z kompletem zwycięstw wywalczyła pierwsze miejsce. Drugie miejsce z 4 punktami zajęła drużyna Szkoły Podstawowej nr 69, trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 26, a na czwartym miejscu uplasowała się drużyna Szkoły Podstawowej nr 9. Dzięki zdyscyplinowaniu wszystkich uczestników i słonecznej pogodzie rozegrany turniej dostarczył dużo radości i pozytywnych wrażeń oraz był przykładem kolejnej formy aktywności fizycznej, którą można wykorzystać w czasie aktywnego wypoczynku.

No Images found.