Zielona szkoła klasy IIb

W tym roku szkolnym klasa IIb była na trzydniowym wyjeździe w Dąbrówce Kościelnej na ” Ranczo w dolinie” w dniach 8-10.06.2016 r.
Czas minął nam bardzo miło i szybko w sympatycznej atmosferze na łonie przyrody, wśród pięknej zieleni… Nie mieliśmy prawa się nudzić. Byliśmy na bardzo długim spacerze w “Rezerwacie modrzewi”, piekliśmy bułeczki, które zjedliśmy na ognisku. W dniu następnym była najdłuższa lekcja historii. Dotyczyła powstania Państwa Polskiego i chrztu Polski. Strzelaliśmy z łuku, rzucaliśmy oszczepami, biegaliśmy w kajdanach, rozpalaliśmy ogień za pomocą krzesiwa…Wieczorem znów było ognisko i wspaniałe kiełbaski. Wieczór był pełen niespodzianek, nocna wyprawa do lasu. Tam czekała
na nas wielka niespodzianka. Dostaliśmy świecące bransoletki i puszczaliśmy świecące wiatraczki. W następny dzień była klasowa olimpiada sportowa. W czasie tego wyjazdu mieliśmy mnóstwo czasu na zabawę z kolegami i zwierzętami.
Wróciliśmy bardzo zadowoleni i z utęsknieniem czekamy na następny wyjazd.
Uczniowie z kl. IIB i opiekunowie

Fotorelacja: