Wizyta grantodawców w pracowni Code for green

29 października, ten dzień zapamiętamy na długo! To właśnie w tym tygodniu, we wtorek odwiedzili naszą Szkołę grantodawcy i sponsorzy programu Code for green. Przedstawiciele Fundacji Forum Inicjatyw Społecznych, Volkswagen Belegschaftsstiftung oraz terre des hommes Help for Children in Need przybyli na spotkanie z naszymi uczniami, aby poznać uczestników projektu oraz zobaczyć ich całoroczne osiągnięcia związane z ochroną środowiska przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Na spotkaniu pojawili się również uczniowie Liceum Ogólnokształcącego nr VIII w Poznaniu wraz z opiekunem grupy, którzy zaprezentowali swoje dotychczasowe osiągnięcia projektowe – stację meteorologiczną i inteligentną doniczkę. Spotkanie było źródłem inspiracji dla wszystkich uczestników – uczniów, nauczycieli biorących udział w projekcie, zarządów fundacji i naszej dyrekcji.

 

No Images found.