Wiosna Kulturalna

17 i 18 maja w ramach tradycyjnej już u nas Wiosny Kulturalnej w szkole odbyły się warsztaty Wydawnictwa Zakamarki wraz z kiermaszem książek. Klasy III i IV a rozmawiały o postaci Tsatsikiego, starsze klasy natomiast o uczuciach. Na prośbę czytelników załączamy w galerii mapę Valleby, miasteczka Lassego i Mai.
Najmłodszych odwiedził w szkole gość niecodzienny, ich ulubieniec słoń Elmer, prosto z Wydawnictwa Publicat. Słoń witał się z dziećmi, spędził z nimi dużą przerwę, złożył wizytę kurtuazyjną pani dyrektor, a na koniec zatrzymał się na dłużej w klasie Ic, gdzie wziął udział w zajęciach na swój temat 🙂 Elmer przyniósł także swoim fanom drobne upominki, pochwalił prace dzieci, a nawet z nimi zatańczył.