VIII Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy

Już po raz ósmy w naszej placówce odbył się Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania Prozy. W tym roku wzięło w nim udział dwadzieścioro uczniów reprezentujących sześć szkół podstawowych. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wysoki. Komisja miała twardy orzech do zgryzienia. Oto wyniki rywalizacji: w kategorii klas czwartych  I miejsce zajęła Amelia Rzemieniecka z SP 26, II miejsce Mateusz Szymczak z SP 77, III Gabriela Frąckowiak z SP 58. Spośród reprezentantów klas piątych najlepsi okazali się: I miejsce Agnieszka Zawadzka z SP 10, II Aleksandra Konopacka z SP 58, III Michał Woźniak z SP 77, wyróżnienie zdobyła Antonina Garbowska z SP 58. W kategorii klas szóstych I miejsce przypadło Joannie Goranko z SP 77, II ex aequo Gai Trzaskowskiej z SP 69 oraz Kacprowi Wojciechowskiemu z SP 10, III Weronice Dudlik z SP 77, wyróżnienie otrzymała Joanna Lamch z SP 90. Nagrody wręczone uczniom ufundowała Rada Osiedla św. Łazarz oraz Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 77 w Poznaniu. Organizatorzy gratulują wszystkim uczestnikom i ich opiekunom (zobacz fotorelację).