Uroczyste otwarcie sali gimnastycznej i boiska

W piątek 16.12 w uroczysty i oficjalny sposób otwarte zostały nasze odnowione obiekty sportowe – sala gimnastyczna i boisko. Wydarzeniu przyświecała myśl „Ruch rzeźbi serce, umysł i ciało”, a udział w nim wzięło wielu gości: pani Ewa Bąk – dyrektor Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania, pani Lidia Dudziak – przewodnicząca Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego oraz Wiceprzewodniczącą Komisji Kultury Fizycznej i Turystyki, pani Eliza Malarecka – Kierownik Oddziału Rozwoju Edukacji i Relacji Zewnętrznych w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Poznania, pani Maria Łazarz – przewodniczącą Zarządu Rady Osiedla Święty Łazarz, była pani dyrektor Alicja Konarska, pani Monika Popielas – przewodniczącą Rady Rodziców i pani Edyta Kucharzyk – skarbnik Rady Rodziców. Nie zabrakło krótkiej części artystycznej w wykonaniu Samorządu Uczniowskiego, uroczystego przecinania wstęgi, tortu w kształcie boiska i balonów lecących do nieba. Z okazji tego wyjątkowego święta wydana została gazetka Sportowy Ułan, którą rozwoził szkolny listonosz. Mamy nadzieję, że nowe boisko i sala będą służyły przez wiele lat i pomogą naszym uczniom rozwijać talenty sportowe.