„Ułan Roku 2019”

W środę  03 kwietnia 2019 r odbył się finał  konkursu wiedzy o patronie naszej szkoły „Ułan Roku 2019”. Pięcioro finalistów z klas III zmierzyło się ze szczegółowymi pytaniami  dotyczącymi 15. Pułku Ułanów Poznańskich w finale, odpowiadając przed komisją konkursową pod przewodnictwem Pana Macieja Leszczyńskiego – nauczyciela historii.  Wszyscy finaliści byli bardzo dobrze przygotowani, a wyniki konkursu wyglądają następująco: 

I miejsce oraz tytuł Ułana Roku 2019 – zdobyła Weronika Menke z  kl. III a
II miejsce – Ada Sulak kl. III a
III miejsce- Wojciech Wasilewski kl. III b

Wyróżnienia:   Julia Jankowska  kl. III a , Anna Zemlianko kl. III a

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy konkursu: Violetta Grześkowiak, Paulina Błażejczak, Katarzyna Mielnik, Magdalena Kulesza.

No Images found.