“Ułan Roku 2018”

W środę 11 kwietnia 2018 r odbył się finał konkursu wiedzy o patronie naszej szkoły „Ułan Roku 2018”. Dziewięcioro finalistów z klas III zmierzyło się ze szczegółowymi pytaniami dotyczącymi 15. Pułku Ułanów Poznańskich w finale. Odpowiadając przed komisją konkursową w składzie: przewodniczący komisji Pan Tadeusz Jeziorowski- honorowy prezes Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich, Pan Andrzej Walter- Komendant Reprezentacyjnego Oddziału Kawalerii Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich, Pan major Wojciech Teredowski były oficer 15. Wielkopolskiej Brygady Kawalerii Pancernej w Wędrzynie, Pani Róża Lekarczyk- z-ca przewodniczącego Rady Rodziców SP 77. Wszyscy finaliści byli dobrze przygotowani, a wyniki konkursu wyglądają następująco:

I miejsce oraz tytuł Ułana Roku 2018 – zdobył Szymon Bąk kl. III c
II miejsce – Krzysztof Siuda kl. III b
III miejsce- Wojciech Kita kl. III d
Wyróżnienia: Stanisław Masalski kl. III d , Jakub Tomaszewski kl. III c
Wyróżnienie Rady Rodziców: Zuzanna Apicionek kl. III d
Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Finaliści zostaną nagrodzeni na apelu w piątek 27 kwietnia 2018.
Organizatorzy konkursu: Violetta Grześkowiak, Paulina Błażejczak, Magdalena Kulesza, Katarzyna Mielnik

No Images found.