U progu nowego roku szkolnego 2019/2020

Kochani Uczniowie!
Szanowni Rodzice!
Drodzy Nauczyciele!

Zaczynamy dziś nowy rok szkolny – rok szkolny, który z pewnością będzie inny. Jestem przekonana, że pokonywanie trudności, które bez wątpienia będą się pojawiały, sprzyjać będzie rozwojowi oraz prowadzić będzie do wypracowania nowych, lepszych rozwiązań. Życzę Wszystkim uczniom, jak i Rodzicom i Nauczycielom, by inne oznaczało lepsze! Żywię nadzieję, że nowy rok szkolny będzie bezpieczny, owocny i satysfakcjonujący dla nas wszystkich!

Z przyjemnością informuję, że w trakcie wakacji udało się zakończyć pierwszy etap remontu szkoły w ramach naszego projektu “Szkoła jak z Finlandii”, finansowanego z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego. Pierwszy etap oznaczał całkowitą wymianę instalacji elektrycznej. Najbardziej widocznym (a właściwie słyszalnym) efektem tychże prac jest wymiana szkolnego dzwonka na przyjemne dla ucha melodyjki.

Prace remontowe zakończyły się dopiero niedawno, stąd na dalszą część zmian poczekać będziemy musieli do przyszłego roku. Chciałabym przedstawić kilka rysunków koncepcyjnych wykończenia wnętrz, by zobrazować Państwu nasze plany. Dążymy do stworzenia nowoczesnych, kolorowych i pełnych dobrej energii miejsc, które już wkrótce będą naszą rzeczywistością.

Serdecznie Was Kochani Uczniowie, Szanowni Rodzice i Drodzy Nauczyciele pozdrawiam, życząc wiele zdrowia i energii!
Paulina Zajdel
dyrektor szkoły

No Images found.