CZYNNA W GODZINACH:

mgr Ewa Kaczmarek
lic. Jakub Karkulak
mgr Agnieszka Wieczorek

W świetlicy przebywają uczniowie z klas I – III oraz w wyjątkowych przypadkach dzieci starsze, których rodzice zgłoszą taką potrzebę. Dzieci mają do dyspozycji dwie sale wyposażone w  gry, zabawki, klocki, literaturę i prasę dziecięcą oraz różnorodne materiały dydaktyczne. Na zajęciach świetlicowych mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, muzycznych, literackich, sportowych  itp. W czasie pobytu w świetlicy dzieci mogą też liczyć na pomoc w nauce i odrobić lekcje pod okiem nauczyciela-wychowawcy. Nasza świetlica ściśle współpracuje z Centrum Inicjatyw Młodzieżowych „Horyzonty”. Celem tej współpracy jest wyrównywanie szans edukacyjnych oraz aktywizowanie dzieci poprzez sztukę i sport.

Regulamin świetlicy w roku szkolnym 2020/2021: pobierz

Aktualna karta zapisu do świetlicy: pobierz