CZYNNA W GODZINACH:

mgr Izabella Perdoch
lic. Anna Przybylska
mgr Magdalena Owczarzak

W świetlicy przebywają uczniowie z klas I – III oraz w wyjątkowych przypadkach dzieci starsze, których rodzice zgłoszą taką potrzebę. Dzieci mają do dyspozycji dwie sale wyposażone w  gry, zabawki, klocki, literaturę i prasę dziecięcą oraz różnorodne materiały dydaktyczne. Na zajęciach świetlicowych mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań plastycznych, muzycznych, literackich, sportowych  itp. W czasie pobytu w świetlicy dzieci mogą też liczyć na pomoc w nauce i odrobić lekcje pod okiem nauczyciela-wychowawcy.

Regulamin świetlicy w roku szkolnym 2023/2024: pobierz

Aktualna karta zapisu do świetlicy: pobierz

Z życia świetlicy 2023/2024

We wrześniu w świetlicy mieliśmy intensywny czas poznawania nowych kolegów, poznawania i przypominania zasad które zapewniają bezpieczny i miły wspólny pobyt. Było dużo zabaw na świeżym powietrzu, nie zabrakło też aktywności plastycznych oraz zabaw i gier stolikowych.