Szanowni Rodzice i Uczniowie!

Już od dwóch lat nasza szkoła bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Celem programu jest uświadomienie społeczności lokalnej o konieczności segregowania odpadów, zwłaszcza elektrośmieci. Do tej pory zorganizowaliśmy dwie zbiórki elektrośmieci w naszej szkole. Za ilość zebranych kilogramów otrzymujemy kupony uprawniające nas do wyboru dowolnej nagrody rzeczowej- pomocy dydaktycznej dla naszej szkoły. W marcu 2014 roku planujemy przeprowadzić kolejną zbiórkę. Jeśli jednak do tej pory zechcecie „pozbyć” się zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, możecie dostarczyć go do trzech punktów ElektroEko w Poznaniu:

1)      ul. 28 czerwca 1956r. 284

2)      ul. Meteorytowa 1

3)      ul. Wrzesińska 12

W punktach tych, za przyniesione zużyte sprzęty, wydawane są kupony Funduszu Oświatowego. Otrzymane kupony przynosimy do sekretariatu naszej szkoły.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszej akcji!

Koordynatorzy programu: Katarzyna Mielnik, Krystyna Makowiecka