Święto Patrona Szkoły- 15. Pułku Ułanów Poznańskich

W piątek 21 kwietnia uczniowie klas I-III uczcili pamięć Patrona Szkoły 15. Pułku Ułanów Poznańskich uroczystym apelem szkolnym, w czasie którego zostały wręczone nagrody wszystkim finalistom Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły ”Ułan roku 2017€ł.
W sobotę 22 kwietnia  laureaci Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły „Ułan roku 2017″ dla klas trzecich oraz międzyszkolnego „Na tropach żołnierzy generała Andersa” dla uczniów klas 4-6 zostali nagrodzeni na Apelu Poległych w czasie obchodów Dni Ułana. Nagrody wręczali im:  wiceprezydent Poznania Mariusz Wiśniewski, prezes Towarzystwa Byłych Żołnierzy i Przyjaciół 15. Pułku Ułanów Poznańskich Adam Bech oraz honorowy prezes Tadeusz Jeziorowski.
W niedzielę nasi uczniowie jako najmłodsi Poznaniacy w składali wiązankę kwiatów pod Pomnikiem 15. Pułku Ułanów Poznańskich.

Jesteśmy dumni z naszych wychowanków.
Życzymy Wam kolejnych sukcesów oraz tego, by ułańska odwaga pozostała  z Wami.