Ślubowanie Pierwszoklasistów

22 października 2013 r. to pamiętna data dla naszych Pierwszoklasistów. W tym dniu w murach naszej szkoły odbyło się uroczyste Ślubowanie. Punktualnie o godzinie 9.00 uczennice klasy czwartej- Kinga Lubczyńska i Zuzanna Andrzejczak powitały przybyłych gości: nauczycieli, rodziców, uczniów oraz dyrekcję szkoły. Szczególnie gorąco powitały bohaterów uroczystości – uczniów klas pierwszych, którzy zaprezentowali krótki program artystyczny. Z wielkim przejęciem recytowali wiersze, śpiewali piosenki, i tym samym udowodnili, że są gotowi do złożenia uroczystego ślubowania na proporzec szkoły. Następnie zostali pasowani wielkim niebieskim ołówkiem na uczniów naszej szkoły. Zadowoleni Pierwszoklasiści przyjęli życzenia od starszych uczennic. Podczas spotkania z wychowawcami w klasach nastąpiło wręczenie pamiątkowych dyplomów i legitymacji szkolnych (zobacz fotorelację).