Prezentacja szkolnych kół zainteresowań

15 kwietnia, w środę, w szkolnej stołówce odbyła się prezentacja szkolnych kół zainteresowań, w której uczestniczyli uczniowie klas IV, V i VI. Każde kółko przybliżyło cele swojej działalności i zaprezentowało efekty niemal rocznej pracy. Było kolorowo i wesoło. W miłej atmosferze uczniowie oglądali pokaz układu tanecznego, fragment przedstawienia teatralnego, a także wysłuchali koncert chóru. Prezentacje multimedialne odkryły tajniki szkolnych kółek. Największą atrakcją okazały się doświadczenia w wykonaniu przedstawicieli kółka przyrodniczego. Wystarczyła mąka ziemniaczana, soda oczyszczona i proszek do pieczenia, by „wyczarować” niesamowite eksperymenty.

Już teraz zapraszamy na kolejną edycję kół zainteresowań. Zapisy już we wrześniu!

Fotorelacja: