Pierwszy dzień wiosny w młodszych klasach

Chociaż w tym roku zima obeszła się z nami dość łagodnie, to wszyscy z utęsknieniem wyczekiwaliśmy wiosny. 21 marca dzieci z klas 0 – 3 tradycyjnie już świętowały jej nadejście wraz z Małym Samorządem Uczniowskim. Chętni uczniowie przebrali się w szalone wiosenne stroje wykazując się twórczością i niezwykłą pomysłowością. Zaangażowane klasy otrzymały dyplomy za uczestnictwo a osoby szczególnie wyróżniające się szalonym strojem- dyplom i słodką nagrodę. Tego dnia wszystkim udzielił się radosny, wiosenny nastrój.

Dyplomy za najbardziej szalone przebrania otrzymali:
Anna Radke
Emilia Kucharczyk
Iga Gryszczyńska
Jakub August
Katarzyna Skorupska
Kinga Kaczmarek
Łukasz Kruk
Maja Kulewicz
Małgorzata Biernacka
Melania Kowalczyk
Ola Kucharzyk
Pola Pluta
Weronika Łukaszewicz
Zofia Kąkolewicz
Zuzanna Szyszka
Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim zaangażowanym dziękujemy za wspólne świętowanie!

MSU wraz z opiekunami
Magdalena Kuleszą i Martą Kukiełą